Jak funguje nakupování zboží z USA

Zákazníkům v ČR a na Slovensku nabízíme zprostředkování nákupu ve Spojených Státech.

Máte na výběr z těchto možností:

a) Asistovaný nákup = zprostředkování celého nákupu

Pro uskutečnění obchodu je nutné aktivní uživatelské konto, kde nám prostřednictvím formuláře zadáte veškeré požadavky o věcech, které by jste rádi zakoupili. Tzn. podrobný popis předmětu, přímý odkaz na stránky kde chcete zboží zakoupit. Obratem Vás budeme informovat o konečné ceně zboží včetně poštovného po USA, Sales Tax a provize za zprostředkování nákupu. Zašleme Vám email s informacemi k platbě. Pokud s cenou souhlasíte, zaplatíte a my zboží objednáváme. Jakmile dorazí Vaše zásilka obdržíte od nás požadavek na doplatek poštovného do místa Vašeho bydliště. Po zaplacení zásilku okamžitě odesíláme a Vy obdržíte e-mailem tracking number pro sledování. Pokud jste si přáli zboží uskladnit, obdržíte e-mail s informacemi o uskladnění a požadavek na doplatek poštovného zasíláme až bude Váš nákup kompletní a zvolíte vyexpedování.

Při nákupech v USA je nutné počítat se Sales Tax (něco jako DPH v ČR). Ceny jsou na internetu i v kamenných obchodech udávány pokaždé bez tax a ve většině případů se o výši taxy dozvíte až při placení (check out). Sales tax neplatíte jen v případě, že si objednáváte zboží od firmy, která nemá pobočku v Coloradu. V ostatních případech se Sales Tax pohybuje mezi 6-8% ceny zboží. Tato hodnota je jen orientační, ale zpravidla nebývá překročena.

 

 

Pokračovat na ceník služby asistovaného nákupu v USA

b) Přeposlání balíku = zboží si zakoupím sám a chci ho jen přeposlat

I v tomto případě je nutné aktivní uživatelské konto. Zboží si na internetu vyberete sami a necháte zaslat na naši adresu v USA. Do druhého řádku napíšete Vaše ID, které Vám bude systémem přiděleno při registraci Po úspěšném objednání zboží zboží v obchodě v USA a po obdržení informace o expedici, provedete objednávku pro přeposlání. Opět nám prostřednictvím jednoduchého formuláře zadáte informace nutné pro přeposlání (např. číslo balíku, do poznámky můžete uvést číslo objednávky,..) a zašlete prosím seznam zboží na email info@dovozusa.cz. Číslo objednávky prosím uvádějte v předmětu emailu při každé komunikaci. Pro zasílání běžných balíků využíváme cargo přepravu. Váhový ani rozměrový limit není omezen.

 

 

Zboží si necháte zaslat na tuto adresu:

Name: Vaše jméno (bez diakritiky!) : Jan Novak

Street Address (line 1): 2220 E. Bijou

Street Address (line 2): Ste #158/1234 (kde 1234 je Vaše ID, které Vám bylo přiděleno při registraci)

City: Colorado Springs

Zip Code: 80909

State: Colorado (CO)

Country: USA

Phone Number: 719-200-6361

 

pokračovat na ceník služby přeposlání baliku z USA

Novinky
23.12.2013

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že dnešním dnem se mění doručovací adresa v USA pro přeposílání balíků.

Zboží můžete zasílat na následující adresu:

Vaše jméno, Vaše ID

2220 E. Bijou St

Ste. 158

Colorado Springs

CO 80909

Tel.: 719-200-6361

 

Adresu samozřejmě uvidíte v přesném tvaru po přihlášení.

 


Sdělte telefon, zavoláme Vám

Zeptejte se na to, co Vás zajímá.


Naše tipy na nákup